Ste buy clomid online spokojný s prácou obecného zatupiteľstva?

Komunitné centrum pre sociálne znevýhodnené skupiny obyvateľstva

Terénny sociálny pracovník:  Mgr. Zuzana GÁSPÁROVÁ

Terénny pracovník: Mária Danyiová

Kontakt: 0911586344

E-mail: kcgortva@gmail.com

So sústavne zhoršujúcou sa sociálnou situáciou rómskeho etnika, nedostatočným prístupom k vzdelávaniu sa a zamestnaniu a ich nízkej schopnosti ovplyvňovať proces sociálneho rozvoja sa z donedávna z relatívne slušne integrovanej minority stáva minorita čoraz viac izolovaná, a vytláčaná na okraj spoločnosti.

Obec Gortva má vybudované „Komunitné centrum pre sociálne znevýhodnené skupiny obyvateľstva“ v ktorom bude realizovať programy a projekty zamerané na buy priligy online sociálnu inklúziu, podporu integrácie, elimináciu kultúrnych predsudkov a stereotypov.

Mobilizáciou a aktivizáciou buy clomid online sociálne znevýhodnených skupín obyvateľstva, postupným realizovaním aktivít programu komunitného centra, chceme napomôcť týmto skupinám k menšej závislosti od sociálnej a finančnej podpory štátu, k ich väčšej ekonomickej samostatnosti a nezávislosti, napomôcť k zamedzeniu prehlbovania spoločenského a sociálneho vylúčenia rómskeho etnika v obci.

Včera : Otília
Dnes : Lucia